Швидкі та потужні VPS сервери

Ми пропонуємо віртуальні сервери за низькими цінами.
Вартість серверів розрахована з найкращого співвідношення ціна\швидкість. Всі тарифи повністю прозорі. А тепер ще більше ресурсів для комфортної роботи!

Дізнатись ціни
  • - Швидкі SSD и NVMe диски
  • - Без прихованих обмежень!
  • - Швидке встановлення
  • - Безлімітний трафік
  • - Низькі ціни
  • - Можливість встановлення власної ОС

Чому оренда VPS/VDS

Оренда віртуального серверу дозволить Вам виконувати певні задачі, що потребують підключення до мережі. Наприклад, VPS сервер з Windows часто використовується для віддаленої роботи з офісу чи дому. Це дозволяє мати доступ до программ незалежно від того де Ви знаходитесь. Також VPS використовується для трейдінга, де стабільний інтернет та онлайн 24\7 вкрай необхідні.

Що таке VPS / VDS

VPS - розшифровується як Віртуальний Персональний Сервер (Virtual Private Server).
Віртуальний сервер емулює роботу окремого фізичного серверу. Кожен віртуальний сервер має свої процеси, ресурси, конфігурацію і окремо адмініструється. Віртуальний сервер дозволить Вам встановлювати будь-які програми, працювати з файлами і виконцвати будь-які задачі, як на звиччайному ПК. На віртуальний сервер можливо встановити будь-яку систему: Windows, Linux або навіть MacOS.VPS - розшифровується як Віртуальний Персональний Сервер (Virtual Private Server).
Віртуальний сервер емулює роботу окремого фізичного серверу. Кожен віртуальний сервер має свої процеси, ресурси, конфігурацію і окремо адмініструється. Віртуальний сервер дозволить Вам встановлювати будь-які програми, працювати з файлами і виконцвати будь-які задачі, як на звиччайному ПК. На віртуальний сервер можливо встановити будь-яку систему: Windows, Linux або навіть MacOS.

Windows VPS

VPS з Windows - це віртуальний сервер із встановленною Windows Server 2016 або Windows 10.
VPS з Windows дозволить Вам встановлювати та запускати будь-які программи. Ідеально підходить для маркетологів або для віддаленої роботи бухгалтерії. Для офісів це дозволить мати весь набір офісних программ для всіх співробітників одночасно.
Підключення можливе з будь-якого пристрою (комп'ютери, телефони, планшети). Немає необхідності закривати программи, Ви можете продовжити роботу з будь-якого місця.
Ми не беремо окрему плату за ліцензію Windows. Вона включена у вартісь і доступна на всіх тарифах .
и можете використовувати його як термінальний сервер для одночасного підключення будь-якої кількості осіб.

Що я отримаю?

Ми використовуємо процессори нового покоління, тому швидкіть роботи навіть на мінімальних тарифах досить висока.
Завдяки технології віртуалізаціі KVM Ви отримуєте повністю ізольований від інших сервер з "чистою" системою. Що встановлювати далі - вирішуєте тільки Ви. Ми не обмежуємо Вас у виборі чи використанні будь-якого ПО.

Чи можу я змінювати ресурси серверу?

Ми надаємо можливість збільшення або зменшення ресурсів серверу.
Зверніть увагу! Дисковий простір не може бути зменшений! тобто після розширення диску, зменшити його об'єм неможливо , на відміну від оперативної пам'яті чи ядер процессора.
Для збільшення\зменшення ресурсів звертайтесь до відділу продажу.

Виділений IPv4
Повний root доступ
Доступ через консоль VNC
Перевстановлення ОС в панелі керування
Власні PTR записи
Захист від DDoS атак
Можливість встановлення власної ОС*